Maratona - Hotels



Logeren op hoog niveau

{tab Reis}

Degene die zich op eigen wijze op de Maratona wil voorbereiden kan kiezen uit diverse hotels en pensions in Corvara, La Villa en Badia. Het minimumverblijf is 5 nachten.

Hotel Miramonti, aan de rand van het dorp, met nette kamers ( douche /wc), waarvan de meeste met balkon. Ook hier kun je genieten van uitgebreide diners en ontbijtbuffet. Voor de liefhebbers staan sauna en fitnessruimte ter beschikking

Hotel Serena, schitterend gelegen boven het dorp Badia. Als extra heeft dit hotel een binnenzwembad. In dit hotel zijn enkele grotere "superior" kamers beschikbaar

{tab Reisschema}

Voor een individueel verblijf in een van de hotels in Alta Badia leveren wij diverse routesuggesties voor trainingsritten in de omringende bergen. U kunt elke dag zelf kiezen hoe lang u wilt fietsen. Behalve de bekende Sellaronda zijn er vele mooie beklimmingen zoals Passo del'Erbe (Würzjoch), Passo Furcia (Furkeljoch) en Passo Valparola.


{tab Parcours}

Het parcours

Maratona dles Dolomites 2027 Start: zondag 4 juli 07.00 uur Na de Sellaronda en de tweede beklimming van de Passo Campolongo kan men kiezen uit de middellange en lange route. De tijdmeetchip registreert alles nauwkeurig.

Elke deelnemer verplicht een medische verklaring in te leveren bij het afhalen van het startbewijs in Badia.

Startplaatsen in het tweede vak zijn gereserveerd voor degenen die ook een reis of trainingsarrangement in het voorjaar boeken. Overigens starten alle vrouwelijke deelnemers automatisch in vak twee.

{tab Logistiek}

Situering

Alta Badia ligt 80 km ten noordoosten van Bolzano en ca. 1000 km van Utrecht.

Bekijk deze locatie op Google Maps


Aanbevolen wegenkaart(en): Kümmerly + Frei Trentino Südtirol


{tab Data & prijzen}
Data en prijzen
Prijs per extra dag (vóór 30 juni) = 1/5 van de basisprijs
Alle prijzen zijn persoon, op basis van half-pension
Data:van woensdag 30 juni tot maandag 5 juli 2027
Reisduur:6 dagen/5 nachten
Prijs:
  • Hotel Miramonti niet beschikbaar
  • Hotel Serena € 799
  • Hotel Serena superior € 899
  • Hotel Serena suite (3 personen) € 899
  • Hotel Serena eenpersoonskamer € 899
Prijs extra dag:1/5 van de basisprijs

Hieronder volgen de uitzonderingen specifiek voor deze reis
Exclusief:
  • inschrijving Maratona 240 + € 10 borg tijdmeetchip
  • En Route levert een gegarandeerd startbewijs
  • Toeristenbelasting € 3 p.p.p.d.
info Klik hier voor onze standaard voorwaarden inclusief en exclusief individuele reizen

In- en exclusief individuele reizen

{article 220}[introtext]{/article}


Overige opmerkingen

Bij het boeken van een arrangement is een startbewijs voor de Maratona dles Dolomites gegarandeerd (zolang de voorraad strekt).

p.p.p.d. = per persoon per dag

{tab Accommodatie}

Hotel Serena heeft een binnenzwembad.
De prijzen zijn altijd per persoon, op basis van half-pension.

{tab Boeken}
Beschikbare periode:
van woensdag 30 juni tot maandag 5 juli 2027

Boek deze reis online

{rsform 7}

U kunt telefonisch informeren naar de beschikbaarheid van deze reis. Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur. tel. +31 (0)70 - 36 37 117

Heeft u de reis- en annuleringsvoorwaarden gelezen? Na ontvangst van uw boeking zenden wij u een bevestiging per post. De betalingen kunt u per bank voldoen.


{/tabs}

Contact

U kunt telefonisch informeren naar de beschikbaarheid van een specifieke fietsvakantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur.

+31 (0)70 - 36 37 117

info@enroute.nl

Nieuwsbrief

Om op de hoogte te blijven van de nieuwste fietsreizen, data van cyclosportieve en bijzondere uitdagingen, kunt u zich hieronder aanmelden voor de maandelijkse nieuwsbrief.